Image

KIM JESTEŚMY?

Cześć!

Tu Gosia i Peter. Jesteśmy naturystami prowadzącymi ten wyjątkowy ośrodek od 2002 roku. Pragniemy Cię serdecznie zaprosić do odwiedzenia nas w Bielsku-Białej. 

Dlaczego? Ponieważ wkładamy w ten ośrodek całe nasze serce i chcielibyśmy podzielić się z Tobą naszą ideą naturyzmu

Image

PIERWSZY RAZ ZA DARMO

Aby zachęcić Państwa do zapoznania się z naturyzmem oraz naszym ośrodkiem przygotowaliśmy dla Państwa ofertę promocyjną. Osoba odwiedzająca po raz pierwszy nasz ośrodek ma jednorazowy darmowy wstęp pod warunkiem, że wypełni formularz ”pierwszy raz za darmo” i wyśle go drogą elektroniczną. 

Jest to idealna okazja do przełamania bariery oraz zapoznania się z ideą naturyzmu. 

Konieczne jest wcześniejsze ustalenie terminu skorzystania z tej promocji. Promocja obowiązuje od poniedziałku do piątku. Nie dotyczy noclegu i campingów/namiotów oraz dnia, w którym organizowana jest impreza.

Image

KTO NAS ODWIEDZA?

Ludzie korzystający z naszego ośrodka są przyjaźnie nastawieni. Przyjeżdżają do nas z całej Polski i z zagranicy. Przybywają z całymi rodzinami, również już z najmłodszymi dziećmi. Są to głównie małżeństwa w wieku średnim, ale także osoby starsze i samotne. Są to ludzie mający swoje wady i niedoskonałości, jak każdy z nas.

Dla tych wszystkich ludzi nagość jest naturalnym stanem, dlatego nie krępuj się i spróbuj przekroczyć własne bariery wstydu i nieśmiałości.

Image

PRAKTYCZNE WSKAZÓWKI

Dla osób odwiedzających nasz ośrodek mamy kilka praktycznych porad. 

Co zabrać ze sobą?

  • dwa duże ręczniki,
  • klapki,
  • szlafrok,
  • dobry humor.

Informujemy, że istnieje u nas także możliwość wypożyczenia ręczników, klapek oraz szlafroków. 

W naszym ośrodku proponujemy muzykę spokojną oraz relaksacyjną. Zawsze jednak wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dlatego chętnie zapoznamy się z Państwa preferencjami muzycznymi.

Nasz ośrodek jest idealnym miejscem do wypoczynku. Aby się zrelaksować proszę wybrać dla siebie najodpowiedniejszy moment do odwiedzenia naszego miejsca. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania informacji, jaka jest frekwencja na ośrodku, aby móc dostosować wizytę do własnych preferencji. Prosimy o wcześniejszą rezerwację wizyty. Należy do nas zadzwonić 30 min. przed planowanym przyjazdem bądź najlepiej nawet dzień wcześniej. 

Image

Istnieje możliwość wynająć nasz ośrodek na wyłączność na kameralne imprezy. 

Postaramy się spełnić państwa oczekiwania dopasowując się do indywidualnych preferencji w kwestii wyboru menu i charakteru imprezy. Istnieje również możliwość rezerwacji zakwaterowania. 

Organizujemy:

  • urodziny,
  • imieniny,
  • panieńskie,
  • kawalerskie,
  • imprezy pracownicze,
  • wesela.

Dodatkowo jeśli masz urodziny i chcesz spędzić czas na naszym ośrodku - udowodnij to, a my damy ci wstęp do ośrodka gratis jako prezent na ten uroczysty dzień.